Wokół Kuchni

Jeśli Twój wymarzony plan wolnego dnia zakłada odwiedzenie kilku muzeów, zahaczenie o parę galerii i podziwianie cudów architektury – to Włochy są idealnym miejscem dla Ciebie. A podróż szlakiem włoskiej sztuki sprawi, że jeszcze bardziej się w nich zakochasz.

Makaron Pizza Icon
Zygzak buon_appetito

Nic dziwnego, że okrzyk ku chwale sztuki wybrzmiewa w języku Leonarda da Vinci, Michała Anioła i Tycjana. Włochy przez lata były istną mekką dla artystów z całego świata, którzy odwiedzali ten kraj by się uczyć, czerpać inspirację, by tworzyć. I na szczęście dla Włochów oraz licznych miłośników sztuki, odwiedzających ten kraj, znaczną część tych dzieł wciąż można tam podziwiać. Rzeźby, obrazy, freski, architektura – to wszystko cieszy oko, zachwyca i wprawia w osłupienie. A dodajmy do tego muzea, galerie sztuki oraz współczesnych artystów i otrzymamy prawdziwą gratkę dla koneserów sztuki oraz dla wszystkich tych, którzy cenią sobie kulturę oraz piękno. Włochy są ich pełne.

Lody Mkaron Icon

Udaj się w zachwycającą podróż szlakiem największych włoskich dzieł sztuki i przekonaj się na własne oczy, co oznacza arte przez wielkie „A”

Krajobraz