Wokół Kuchni

Każdy wyjazd wymaga przygotowania odpowiednich kreacji. Nie wystarczy, że będzie wygodnie i praktycznie – ma być też modnie i stylowo. Jeśli to wiesz, to znaczy, że wiesz co nieco o modzie. Pragniesz podziwiać ją w najlepszym wydaniu? Nasza włoska wycieczka szlakiem mody z pewnością Cię zachwyci.

Makaron Pizza Icon
Zygzak buon_appetito

Włoska moda zaprawdę nie ma sobie równych, a Włoszki oraz Włosi uchodzą za najlepiej ubranych ludzi pod słońcem. Ten styl rozpoznasz na pierwszy rzut oka. To połączenie luzu i elegancji, braku pośpiechu z szykiem nie ma sobie równych. Nic dziwnego – w końcu to tutaj działają światowej sławy projektanci i czekające na odkrycie wschodzące gwiazdy designu.

Mediolan, uznawany jednogłośnie za stolicę włoskiej mody, wciąż przyciąga twórców i miłośników mody. I nie oszukujmy się – każdy chce kiedyś z radością krzyknąć na całe gardło, że akurat „jesteśmy w Mediolanie!”.

Lody Mkaron Icon

Wyrusz w podróż modnymi mediolańskimi uliczkami, zobacz butiki najlepszych projektantów i zapoluj na wyjątkowo stylowe ubrania. A potem ruszaj dalej zwiedzać w prawdziwie włoskim stylu, czując przy tym cały czas ten szyk, ten luz, to di classe!

Krajobraz